WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Tarihi bugünde yaşatan, medeniyetler şehri olan Aydın’da yerleşen Yüceler Hotel, şehrin gürültüsünden uzak, tarihi yapıtlara, ulaşım merkezlerine yakın bir konaklama imkanı sunmaktadır.

40 yılı aşkın sizlerle beraber olup, hizmetlerimizi en mükemmel şekilde sunmaktan gurur duyarız. 57 ferah, temiz, geniş odalarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Burada unutulmaz deneyimler yaşamanız için her şey bir arada tasarlanmıştır. Konforu ve lüksü her köşesinde yaşatan Yüceler Hotel turistik mekanlara, tarihi yerlere, otogara ve şehir merkezine sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Yüceler Hotel şehir merkezine 5dk, otogara 10dk, Forum Aydın AVM yürüme mesafesinde karşısında, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 7dk, Tralles Antik Kent 15dk, Arkeoloji müzesi yürüme mesafesindedir.

Misyonumuz, değerlerimizi kaybetmeden çağımızın bize sunduğu yeniliklere uyum sağlayarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemektir. Ayrıca, her yaştan olan misafirlerimize eşsiz hizmetler ve unutulmaz deneyimler yaşatmak, misafirlerimizin mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir şekilde konaklamalarını, tüm gereksinim ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleri sağlamaktır. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak adına hizmette verimlilik ve kaliteyi sürekli sağlamak, rekabet gücünü korumak, çalışma yaşamının kalitesini güçlendirmek, personel eğitimine önem vermek ve doğal çevrenin korunmasına özen göstermek gibi adımlar atmaktayız.

 

Hakkımızda

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Ücretsiz Wifi

7/24 Ücretsiz İnternet

Servislerimiz

Oda Servisi, Kat Servisi.

Çevre Dostu Hotel

Hotelimiz Çevreye Duyarlıdır.

Size Özel Seçenekler

Müşterilerimize Özel Odalar.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ